خرید هاست لینوکس ایران

سرویس های موجود در آران هاست همگی بهینه شده و بر روی بهترین سخت افزارهای موجود مدیریت میشوند. در آران هاست برای هر نیازی سرویس مخصوصی ارائه میشود، در صورتی که شما تازه پا به دنیای پیشرفته کسب و کار اینترنتی گذاشته اید یا قصد راه اندازی یک وبلاگ ساده را دارید یا اینکه برنامه نویس حرفه ای هستید و قصد دارید کسب و کار خود را توسعه بدهید یا اینکه مدیر یک کسب و کار بزرگ هستید و به دنبال تغییر سرویس دهنده خود میباشید، مفتخریم که سرویس مد نظر شما را در آران هاست در اختیار شما قرار بدهیم.

شروع از 11.000 تومان ماهیانه

هاست لینوکس نامحدود

سرویس های نامحدود آران هاست واقعاً نامحدود هستند ! اما این سرویس ها را برای سایت های دانلود نمیتوانید استفاده کنید. در کل فضاء، رم، پردازنده بصورت نامحدود در اختیار شما قرار میگیرد تا کسب و کار خود را مورد بررسی قرار بدهید، سپس بهترین سرویس را برای سایت خود تهیه کنید.

شروع از 179.000 تومان سه ماهه

هاست وردپرس

بر روی سرویس های مخصوص وردپرس بهینه سازی های لازم برای مدیریت یک سایت حرفه ای با بازدید بالا اعمال شده است. این سرویس ها را به کسب و کارهایی که راه خود را یافته اند و بر روی سیستم مدیریت محتوا وردپرس کسب و کار اینترنتی خود را پیاده سازی کرده اند توصیه می کنیم. همچنین بر روی هاست های مخصوص وردپرس، آران هاست افزونه های WP Rocket و Yoast Seo نیر بصورت اورجینال و کاملاً رایگان توسط سایت ژاکِت ارائه میشود.

شروع از 69.000 تومان سالیانه

هاست لینوکس ارزان

سرویس های ارئه شده در این بخش برای سایت های شخصی، شرکتی، وبلاگی و کسب و کارهای کوچک با بازدید عادی توصیه میشود، این سرویس ها از نظر منابع و کیفیت مقرون به صرفه ترین سرویس موجود در آران هاست میباشد.